Jak podniecić mężczyznę by zawsze o nas myślał?

jak podniecić faceta

Jak podniecić chłopaka w łóżku?

Wiele kobiet marzy by mężczyzna za nimi szalał i myślał tylko o niej, by zapadła mu w pamięci jako ta najpiękniejsza i jedyna w swoim rodzaju. Każdy mężczyzna jest inny, jednak żaden nie pogardzi piękną kobietą w łóżku, która doskonale wie jak pobudzić jego wszystkie zmysły. Częsty problem wśród zakochanych lub partnerów seksualnych polega na tym, że podczas zbliżeń nie ma tej chemii którą Sobie wyobrażałybyśmy. Jak na to zaradzić i jak podniecić chłopaka w łóżku?

Słowa to klucz

Często wyobraźnia odgrywa kluczową rolę kiedy chodzi o nasz popęd seksualny. Ładne obrazki i wszystko podane jak na tacy potrafi nas niesamowicie pociągać jednak, z pewnością to nie wszystko. Słowa pobudzają wyobraźnie jak mało co, a nasz słodki ton sprawia, że mężczyzna oszaleje na naszym punkcie. Ale pojawia się pytanie: co mówić facetowi, żeby go podniecićOstre, przepełnione seksem słówka to potężny ruch, jeśli chodzi o podniecenie mężczyzny. Dodatkowo pomaga ci komunikować, jakie są twoje pragnienia. Wielu mężczyzn docenia, gdy ich partnerki są na tyle odważne, by mówić sprośne rzeczy. Sprośna mowa polega na byciu tak seksownym, jak tylko możesz, aby go podniecić. Chcesz, aby jego pożądanie seksualne weszło na wyżyny sensualności. Jeśli nie jesteś przyzwyczajona do sprośnych rozmów ze swoim mężczyzną, oto kilka wskazówek:

Odgrywanie ról

Jednym z najlepszych i najbardziej kreatywnych sposobów na sprośne rozmowy jest oddanie się odrobinie odgrywania ról. Na przykład, możesz stworzyć scenariusz, gdzie oboje zostaniecie uwięzieni w windzie, możesz spytać go, w uwodzicielski sposób, jaki będzie następny krok. Następnie oboje na zmianę dodajecie części do erotycznej historii.

Powiedz wprost o czym fantazjujesz

Wszyscy mamy fantazje seksualne – ale ilu z nas ma odwagę je wyrazić? Jeśli chodzi o sprośne gadki, im bardziej jesteś niegrzeczna, tym lepiej. Ale jeśli nie jesteś wystarczająco pewna siebie, by mówić to, co NA PRAWDĘ masz na myśli, brudna rozmowa nie będzie tak zmysłowa i ekscytująca, jak mogłaby być. Więc jeśli istnieje fantazja, którą zawsze chciałaś odkryć, teraz jest czas, aby się nią podzielić i ją zbadać.

Szepcz mu do ucha

Jedną z najseksowniejszych rzeczy, jakie możesz zrobić, jest szeptanie do ucha swojego mężczyzny, co chcesz mu zrobić. Powiedz mu o swoich najdzikszych pragnieniach i niczego nie ukrywaj. Ponadto, uczucie ciepłego oddechu na jego uchu przyprawi go o przyjemną gęsią skórkę i motylki w brzuchu. Bądź słodka i seksowna.

Dźwięki i westchnienia

Brudna mowa to nie tylko słowa – to także odgłosy. Innymi słowy, powinnaś głośno oddychać i jęczeć. Daj mu znać, że pragniesz go, że odczuwasz przyjemność i jesteś na skraju orgazmu. Spraw, by poczuł się tak, jakby cię podniecał, rozmawiając z nim. Jednocześnie nie jęcz nadmiernie. Nie chcesz, aby brzmiało to sztucznie i wymyślnie, ponieważ to tylko go wyłączy.

Koniecznie przeczytaj:  Jak pieścić faceta? Sprawdź jak skutecznie zaskoczyć faceta w łóżku?

Zapach

Kobiety pragną podniecać mężczyznę w sposób dyskretny i subtelny. W końcu sensualność to cecha kobieca. Nasz węch jest niesamowicie połączony z naszymi emocjami. Nic innego jak sam węch nie potrafi tak przywołać wspomnień, czy stworzyć odpowiedni nastrój. Dlaczego nie sprawić, by nasz zapach przywoływał w facecie poczucie pożądania? Znajdź dla siebie olejek zapachowy lub lekkie perfumy, które będą pachnieć tajemniczo ale pociągająco, ciepło ale też lekko mrocznie, by twój mężczyzna kojarzył takie zapachy z Tobą. Na rynku jest pełno perfum które przeznaczone są dla kobiet seksownych, niektóre z nich zawierają również feromony. Warto z tego skorzystać.

Wejdź do pokoju bez ubrań

Nie musisz wiele robić, jeśli chcesz wiedzieć, jak go podniecić. Po prostu zdejmij ubranie i wejdź do pokoju, w którym robi cokolwiek innego. Jeśli jest jak większość mężczyzn, jego uwaga będzie zwrócona na ciebie a wyobraźnia zrobi swoje. Alternatywnie możesz wezwać go do pokoju, w którym na niego czekasz w pełni bez ubrań, będzie to dla niego słodka niespodzianka i kto wie, co czeka na Was dalej.

Zagraj dotykiem

Łatwo jest skierować się bezpośrednio do jego męskiej części, jeśli chcesz podniecić faceta, ale nie zapomnij o reszcie jego ciała. Dotykaj konturów jego ciała. Możesz wodzić opuszkami palców jego ramiona, dłonie, klatkę piersiową, twarz, biodra, nogi, kolana a nawet więcej. Włóż palce w jego włosy lub muskaj jego uszy. Drobne pocałunki w szyję najlepiej zostawić na później, kiedy wspaniała noc przed wami wydaje się być gwarantowana.

Podaruj mu namiętny pocałunek

Pocałunki mogą być niewinne i przyjacielskie, albo głębokie i długotrwałe sugerujące, że chcesz czegoś więcej. Umieszczenie jednego z tych ostatnich na ustach kochanka może być dla niego podnieceniem, a także sposobem na pokazanie, że chcesz czegoś więcej. Dzięki takim pocałunkom z pewnością nie będziesz musiała się więcej zastanawiać jak podniecić chłopaka w łóżku. Nie zapominaj, że możesz też całować inne części jego ciała. Spróbuj przejść od ust, przez policzki, do uszu. Są niesamowicie wrażliwe i świetnie odbierają nawet najmniejszy dotyk.

Artykuł przygotowany przy współpracy z serwisem Ellie.pl
Więcej o pocałunkach w poszczególne miejsca i co konretnie co oznaczają przeczytasz w artykule:
https://ellie.pl/co-oznaczaja-pocalunki-w-poszczegolne-miejsca/