Gdy facet dotyka Twoich włosów – o czym to świadczy?

Niejednokrotnie mówi się, że włosy kobiety, są jedną z jej najpiękniejszych ozdób. Fryzura jest jednym z najważniejszych elementów każdej stylizacji. Nic więc dziwnego, że damskie pasma spływające po ramionach, budzą także duże zainteresowanie wśród mężczyzn, którzy są niezwykle wrażliwi na kobiecie piękno. Co to znaczy, gdy facet dotyka Twoich włosów? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska. Gotowi na garść praktycznych wskazówek? Zaczynamy!

Wyraz opiekuńczości, gdy facet dotyka Twoich włosów

Gdy facet dotyka Twoich włosów, może to być oznaka jego:

  • opiekuńczości,
  • wyrazu miłości,
  • chęć otulenia i stworzenia przyjaznej atmosfery,
  • stworzenia tzw. strefy komfortu i poczucia bezpieczeństwa.

Bardzo często do takiej formy zbliżeń dochodzi czasie wspólnego oglądania filmów, ulubionych seriali, wspólnego czytania czy innych, dowolnych form wspólnego odpoczynku w domu, własnym ogrodzie, na plaży czy innych miejscach publicznych.

O co chodzi, gdy facet dotyka Twoich włosów? To jego doskonała metoda na pozbycie się nagromadzonego stresu

Gdy facet dotyka Twoich włosów, bardzo często ich miękkość sprawia, że pozbywa się całego stresu nagromadzonego w ciągu dnia. Jest to dla niego niezwykle przyjemna czynność sensoryczna. Same od czasu do czasu lubimy bawić się własnymi włosami, np. podczas pracy, nauki czy po prostu nudząc się w komunikacji miejskiej czy długiej kolejce do sklepu czy lekarza. Nic więc dziwnego, że nasz partner również lubi wykonywać tak wyjątkowo przyjemną, sensoryczną czynność. Co więcej, niejednokrotnie zdarza się także, że pasmo naszych włosów służy naszym mężczyznom do miziania po ręce czy twarzy, zarówno jego, jak i naszej, co pozwala na uzyskanie dodatkowych bodźców odprężających całe ciało.

Gdy facet dotyka Twoich włosów ma ochotę na zbliżenie

Gdy facet dotyka Twoich włosów, może to być jedna z form dla zainicjowania gry wstępnej. Bardzo często jest to jeden z pierwszych kroków, na które decyduję się mężczyzna, gdy na ochotę na seks i małe igraszki ze swoją partnerką. Bardzo często w następnym kroku dochodzi do namiętnego pocałunku czy dotyku innych stref, które pobudzają zmysły i wyobraźnię kobiety, zachęcając do zbliżenia. Co ciekawe, dotykanie włosów jest na tyle „niewinną” czynnością, że bez trudu uda się mężczyźnie zasygnalizować swoją ochotę na zbliżenie nawet w miejscach publicznych czy w obecności innych osób. Dotykanie włosów przez społeczeństwo nie jest odbierane w negatywny sposób.

Dotykanie włosów przez mężczyznę jako doskonała forma relaksu po ciężkim dniu

Dotykanie naszych włosów przez naszych partnerów jest niezwykle przyjemną czynnością, formą masażu, relaksu, która pomaga nam wyciszyć skołatane nerwy, pozbyć się negatywnych emocji, jak również zrelaksować się i odpocząć po całym dniu pracy, nauki, wykonywania zadań domowych czy opieką nad dziećmi. Bardzo często dotykaniu włosów towarzyszy także dotykanie:

  • szyi,
  • ramion,
  • twarzy,
  • dłoni,

co niezwykle pomaga w doskonałym odprężeniu i maksymalnym zrelaksowaniu, nawet po najbardziej intensywnym dniu pełnym wrażeń.

Inicjacja dotyku i przełamaniem bariery

Gdy facet dotyka Twoich włosów, a nie jesteście w związku, może to być pierwsza oznaka, że pragnie przełamać barierę fizyczną, chcąc stać się naszym partnerem, zarówno w strefie erotycznej, jak również w celu stworzenia wspólnej relacji. Co więcej, dotykanie włosów jest czynnością nienachalną, często także sami przyjaciele dotykają swoich włosów- jest to po prostu przyjemne. Nic więc dziwnego, że bardzo wielu mężczyzn decyduje się na takie kroki jako pierwsze, co niesie za sobą jedną z najmniejszych objaw przed niechcianym odrzuceniem ze strony wybranki swojego serca.

Każdy mężczyzna posiada swoje własne metody, by przypodobać się swojej partnerce, jak również kobiecie, którą pragnie zdobyć. Dotykanie włosów jest jedną z najprzyjemniejszych form dotyku i zbliżenia. Nic więc dziwnego, że każdy mężczyzna, jak również szerokie grono kobiet, uwielbia taki rodzaj pieszczot i zbliżeń.

Artykuł przygotowany przez zaprzyjaźniony portal: https://bibiuti.pl/